Інтер’єри

Новий Зал
Темний Зал
Світлий Зал
Циклорама Зал
Сімейний Зал

Розклад залів

Загальний календар занятості залів студії

Забронювати зал

Годин оренди
Кіл-ть людей
правилами оренди

 

Правила оренди

Завантажити правила оренди

Що потрібно знати про наші зали?

5 залів: 4 інтер’єрні зали та зал Циклорама. В кожному інтер’єрному залі по 2-3 локації. В залі Циклорама знаходиться біла циклорама та кольорові фони, які включені у вартість залу.

Висота стелі 3,5-4 метри. У всіх залах великі вікна і гарне природне світло.

В кожному залі є кондиціонер. Влітку окрім кондиціонера, можна безкоштовно взяти у адміна вітродуй або вентилятор. Взимку для додаткового обігріву залу можна увімкнути його та/або, при потребі, взяти ще один переносний обігрівач.
Також в кожному залі стоять рейли з вішаками для одягу.

Де підготуватися до зйомки: переодягтися, зробити макіяж та зачіску?

Гримерна + гардеробна — тут ви можете забронювати гримерне місце, щоб зробити макіяж і зачіску, а також переодягтися у одяг для зйомки.
Ви можете скористатися послугами нашого майстра по макіяжу і зачісці (оренда гримерного столику включена у вартість). Макіяж і зачіска у стиліста Жовтого Кролика — 1100 грн.
Або прийти зі своїм візажистом і забронювати гримерне місце.
Якщо вам потрібно переодягнутися у образ для зйомки, є можливість скористатися примірочною. Для цього не потрібно нічого бронювати чи оплачувати 🙂

А якщо ви не встигли підібрати образ для зйомки заздалегідь, або забули речі вдома (так-так, траплялося і таке), наш сервіс оренди одягу вам допоможе. Просто зверніться до адміна і вам допоможуть підібрати сукню або інший наряд для зйомки.
Якщо потрібно змінити образ під час самої зйомки, ви можете зробити це у вашому залі. В ньому перебуваєте лише ви 🙂

Студійне світло

У всіх залах великі вікна і гарне природне світло. У вартість кожного залу входить 2 імпульсні та 2 постійні світла. Ми використовуємо фотообладнання HYUNDAE, Jinbei та Godox. До світла можна взяти насадки та реквізит безкоштовно: софт-бокси, стріп-бокси, окто-бокси, рефлектори, тубуси, кольорові фільтри, м’яке дзеркало, гобо, вітродуй.
Обладнання з доплатою: проектор, дим машина, постійне світло (якщо потрібно більше 2-х приладів)

Кількість людей в залі

Максимальна кількість учасників зйомки по стандартній вартості — 5 людей (включаючи фотографа та дітей).
Від 6-ти до 10-ти людей — доплата 50%.

Для того щоб ваша зйомка пройшла комфортно та якісно, максимальна кількість людей на оренду залу — 10.

Чи можна прийти на зйомку з тваринами?

Ми дуже любимо тварин і завжди раді бачити їх на зйомках. Якщо ви бронюєте зал для зйомки зі своїм улюбленцем, потрібно обов’язково повідомити нас, щодо його присутності та ознайомитися з правилами оренди залу з тваринами (посилання на правила тут)

Змінне взуття

Пройти до орендованого залу можна лише у чистому змінному взутті. Ми попереджаємо про необхідність змінного взуття по телефону, а також в смс повідомленні з правилами оренди. Це можуть бути звичайні кімнатні капці або одразу взуття для зйомки.
На випадок, якщо ви забули взяти взуття, у нас є спільни резинові тапці. Їх можна взяти безкоштовно.